גברים צריכים לבכות

אמא אני הייתי שם. דיברתי עם האחות ועם הרופא. אתם חייבים לעשות משהו! האחות אמרה שהיא דיברה איתך, והעובדת הסוציאלית, גם איתה אני דיברתי. למה אתם לא מקשיבים למה שאומרים לכם בבית חולים?

(ללילי) אמא חושבת שהם משחררים את ברטי ושהוא חוזר הביתה, לילי. אבל זה לא נכון. לא לפה אמא, אתם צריכים ללכת לעיריה ולבקש לעבור לבית בשיכון. אם הם ישמעו על ברטי.. חשבתי עליכם.. אבל המחשבות האלה רק עשו לי רע.

זה שם כמו אלבום תמונות בראש שלך... אני כל הזמן רואה את אבא, איך שהיית שר לי שהייתי קטנה. אני רואה אותך מחזיק לי את כפות הרגליים בשביל לחמם אותן. (שהייה) אני לא יודעת איפה את היית אז, אמא.

(לילי: את חיה בחטא)

(ללילי) כן אם את רוצה לקרוא לזה חטא. האיש שאני חיה איתו הוא טוב ונדיב ואני מאושרת ואני עושה אותו מאושר.

ויש לי תוכנית בשבילכם. להוציא אתכם מפה. יש לי כסף, די והותר בשביל לשכור דירה וגם בשביל ערבות. עד שנקבל בית בשיכון.

אבא, אני לא נשארת וגם אמא לא והילדים! אתה תעשה מה שאתה רוצה. אני שוכרת להם בית בשכונה טובה בעיר.

(אבא: את לא הולכת לשום מקום)

הכל פה רקוב בבית הזה אבא. רקוב מלא עובש. אתה יודע טוב מאוד בעצמך. זאת חורבה בתוך שכונה של חורבות. אבא אם ברטי חוזר הנה הוא הוא בחיים לא יבריא.

יש פה חמישים לירות שטרלינג.

(אבא: כסף שקיבלת בזנות)

זנות? כסף שקיבלתי בזנות? להתחתן עם בחור טוב שום סיכוי לא היה לי. כל פעם שהצלחתי למצוא מה שאתה קורא בחור טוב והוא ליווה אותי הביתה מהריקודים מבט אחד על הבית הזה ויותר לא ראיתי אותו. נתת לי בית שאני יכולה להביא אליו בחור טוב? כן?

הרבה פעמים דימיינתי לעצמי איך זה יהיה לחזור הביתה. תכננתי לפצות אתכם על איך שהסתלקתי. ותראו מה נהיה בסוף, ערב חג, ואנחנו עומדים פה וצורחים אחד על השני בגלל- איך זה היה? הכסף שהרווחתי בזנות. אני חסכתי כמו משוגעת כדי שאני אוכל לעזור לכם ולהשלים איתכם. ולהיות מאושרת.

עבור לתוכן העמוד