המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה

כדי להיות אסטרונאוט טוב צריך להיות אינטיליגנטי ואני אינטיליגנטי.

צריך גם להבין איך מכונות פועלות ואני טוב בלהבין איך מכונות פועלות. צריך גם להיות מישהו שיאהב להיות לבד בחללית קטנטונת מאות אלפי קילומטרים מפני כדור הארץ בלי להיכנס לפאניקה או קלסטרופוביה או געגוע או טירוף. ואני מאוד אוהב מקומות קטנים כל עוד אין בהם אף אחד אחר חוץ ממני.

לפעמים כשאני רוצה להיות לבד אני נכנס לארון הכביסה ומחליק פנימה ליד הדוד וסוגר את הדלת ויושב שם וחושב במשך שעות ואז אני מרגיש מאוד רגוע. אז אני אצטרך להיות אסטרונאוט לבד או שיהיה לי חלק משלי בחללית שאף אחד לא יוכל להכנס אליו. וחוץ מזה אין דברים צהובים או חומים בחללית אז גם זה יהיה בסדר. ואני אצטרך לדבר עם אנשים אחרים במרכז הפיקוד, אבל אנחנו נדבר דרך רדיו ומסך טלוויזיה אז זה לא יהיה כמו אנשים אמייתים שהם זרים אבל זה כן יהיה כמו לשחק במחשב.

וחוץ מזה אני בכלל לא אתגעגע הביתה כי אני אהיה מוקף בהמון דברים שאני אוהב שזה מכונות ומחשבים והחלל החיצון. ואני אוכל להסתכל החוצה דרך חלון קטן בחללית ולדעת שאין אף אחד אחר לידי במרחק של מאות אלפי קילומטרים שזה מה שאני מדמיין לפעמים בלילה בקיץ כשאני הולך לשכב על הדשא ומסתכל למעלה לשמיים ואני שם את הידיים בצדדים של הפנים כדי שאני לא אוכל לראות את הגדר ואת הארובה ואת החבל כביסה ומדמיין שאני בחלל. ואני אשמח אם אני אוכל לקחת איתי את טובי לחלל ויכול להיות שזה יהיה מותר כי לפעמים לוקחים בעל חיים לחלל בשביל ניסויים אז אם אני אצליח לחשוב על ניסוי טוב שאפשר לעשות עם חולדה שלא יפגע בחולדה, אני אוכל לגרום להם להרשות לי לקחת את טובי. אבל אם הם לא ירשו לי אני בכל זאת אלך כי זה יהיה חלום שהתגשם.

עבור לתוכן העמוד